مکالمه محض

زبان انگلیسی واقعیتی انکار ناپذیر

دوره  آموزش مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری

موسسه زبان اسمارت به عنوان پیشرو و بنیانگذار این سیستم آموزشی افتخار دارد تا نوید دهنده ی یادگیری فن مکالمه انگلیسی به تمامی متقاضیانی باشد که تجربیات خوبی از دوره های آموزشی خود تا به امروز نداشته و شاید از فراگیری این زبان منصرف شده باشند.

دوره مکالمه انگلیسی در چهار سطح مقدماتی تا پیشرفته ارائه می گردد.تمرکز اصلی دوره مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری روی دو مهارت کلیدی مکالمه و شنیداری Listening & Speaking  میباشد.اعتقاد ما بر این است که حفظ کردن محدود جملات –پنج جمله کاربردی بصورت روزانه- و تمرین مختصر شنیداری منطبق با سطح متقاضی- دو بازه ی 30 دقیقه ای در روز- بسیار مفید تر از یادگیری انبوهی لغت جدید و حجم زیادی از گرامر غیر کاربردی است. به اعتقاد ما تمرین 90 دقیقه ای در هر روز به شرط تداوم و انجام هر روزه میتواند در بازه ای 3 ماهه معجزه ی یادگیری زبان انگلیسی را برای متقاضی نوید دهد.

باید توجه داشت همانگونه که کودک برای یادگیری زبان مادری نیازی به یادگیری گرامر ندارد و زبان را بر پایه ی حفظ جملات پرکاربرد و ساده می آموزد، در این دوره نیز گرامر در دل جملات کلیدی زبان انگلیسی و بصورت Inductive و بر اساس جمله های مفید وپرکاربرد، آموزش داده میشود.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری بواسطه ی ذات مکالمه محور بودنشان، تنوع فعالیتهای کلاسی از قبیل بازیهای کلامی، درک فیلم، موقعیت سازیهای متنوع و امثالهم نیازمند صرف زمان مضاعف برای مدرس بوده و شکل حقیقی دوره با حضور استاد و طرح درس جلسه محور به ظهور میرسد و این به معنای جنس جدیدی از کلاس مکالمه است که شاید تا به حال تجربه نکرده باشید.پس اساسا مقایسه این نوع دوره با کلاسهایی که تا بحال شرکت کرده اید قیاس صحیحی نخواهد بود و مطمئنا تجربه ای متفاوت و البته مفید خواهد بود.

در این موسسه آموزشی دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری به دو نوع خصوصی و گروهی  تقسیم  می شود که فرد متقاضی با توجه به خصوصیات هر دوره ، میتواند انتخاب خود را انجام دهد.

                                             

دوره های مکالمه انگلیسی در آکادمی زبان اسمارت با کتاب های Speak Out  که از انتشارات Pearson می باشد برگزار میگردند.

این کتاب ها علاوه بر آموزش سریع و کامل مکالمه مدرن زبان انگلیسی برای افرادی که قصد شرکت در آزمون های آیلتس و تافل را دارند به عنوان دوره های Pre-IELTS محسوب می شوند. آکادمی زبان اسمارت برای اینکه شما مکالمه زبان انگلیسی را در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه فرا بگیرید از روش های آموزشی مدرن و استاندارد استفاده می کند.

این دوره ها می توانند به صورت های مختلف و برای سطوح مختلف قابل استفاده شما عزیزان باشند. آموزش مکالمه زبان انگلیسی در آکادمی زبان اسمارت از بسیاری از موسسه های زبان انگلیسی دیگر متفاوت است. اساتید آموزش زبان انگلیسی آکادمی زبان اسمارت از اساتیدی هستند که در دانشگاه های معتبر خارج از ایران زیر نظر وزارت علوم  تحصیل کرده اند و دارای تجربه بسیار بالا در این زمینه هستند.


شکیبا باشید...