روش کار و ثبت نام در سامانه آموزش مجازی

 

لطفا پیش از اقدام به فعالیت در سامانه مجازی آموزش زبان اسمارت با روش کار این سامانه آشنا شوید. 

به دلیل تفاوت در سبک آموزش و همچنین وجود چندین سامانه آموزش مجازی لازم است برای بهروری بهتر از این سامانه و تاثیرگذاری بیشتر ابتدا با پنل کاربری و منوهای پر کابرد آن که پس از ثبت نام در اختیار شما زبان آموزان گرامی قرار می گیرد، آشنا شوید. 

بعد از کلیک بر روی گزینه ثبت نام در سامانه آموزش مجازی، بلافاصله پس از درج اطلاعات مورد نیاز "نام کاربری" و  "کلمه عبور" نمایش داده می شود. سپس از طریق منوی بالای سایت بر روی گزینه ورود کاربران کلیک کنید. در این قسمت نام کاربری، کلمه عبور و عدد درون تصویر را وارد کرده و بعد بر روی گزینه "ورود" کلیک کنید.

 

در تصویر زیر پنل کاربری که در اختیار شما زبان آموز گرامی قرار می گیرد را مشاهده می کنید. 

 

 

در زیر درباره گزینه هایی که به هر شکل می تواند با آموزش مجازی در ارتباط باشد، توضیحاتی داده شده است. سایر گزینه ها در ارتباط مستقیم با آموزش حضوری در آکادمی می باشند. 

 

 

این گزینه مربوط به دوره های آموزش زبان حضوری است که در کلاس های هوشمند آکادمی اسمارت برگزار میگردد.

 

 

این گزینه مربوط به دوره های آموزش مجازی است که پس از معرفی پنل کاربری به طور کامل به آن پرداخته می شود.

 

​ 

در این گزینه آزمون های آنلاین آکادمی که مربوط به کلاس های حضوری است برگزار می گردد. که در بخش آموزش مجازی نیز به همین صورت آزمون ها به صورت آنلاین می باشد. 

 

​ 

در "صندوق پیام" می توانید پیام های ارسالی از مدیر سایت، و همچنین پیامهایی که در پاسخ به سوالات شما که از طریق گزینه های "ارتباط با مدرس" و "ارتباط با اعضای سایت" ارسال کرده اید، مشاهده نمایید. در ضمن "صندوق پیام" در قسمت بالای پنل کاربری نیز قابل دسترسی می باشد.

 

​ 

با استفاده از این گزینه می توانید در صورت وجود هر گونه مشکل در مسیر آموزشی و یا سوال در هر زمینه ای با کادر اداری و یا مدیر سایت ارتباط برقرار کرده و موضوع مورد نظر را مطرح کنید تا در اولین فرصت بررسی و پاسخ داده شود.

 

ثبت نام در سامانه مجازی


شکیبا باشید...